Що таке "Палладніські дні"?
Інформація про проведення "Паладінських днів"
В рамках "Палладінських днів" організуються: семінари та обговорення окремих наукових питань, засідання студентського наукового товариства, виставки, в тому числі у "ЛандауЦентрі", День Рослин, екскурсії до провідних науково-дослідних установ міста та України, а також тематичні засідання, підготовка свят і різних заходів.
Осіння сесія 2019 року
Весняна сесія 2019 року
Осіння сесія 2018 року
Весняна сесія 2018 року
Осіння сесія 2017 року
Весняна сесія 2017 року
 
Проведення "Дня Рослин"
2013 рік 2015 рік  
Інформація про проведення "Дня Рослин" в Україні
Інформація про проведення "Дня Рослин" у світі
 
 
Студентьске наукове товариство кафедри  Як з'явилося СНТ?
 
Scientia potentia est!
Erare humanum est, stultum est
in errore perseverare.
Історія СНТ кафедри бере свій початок від моменту виникнення СНТ у нашому університеті (20 – 30-ті рр. ХХ століття), хоч неофіційно існує ще з моменту «зародження» біологічного факультету, т.к. студенти практичних напрямків завжди активно брали участь в науковій роботі.
 
  • Коротко про СНТ кафедри >>>
  • Мета та завдання СНТ >>>
Підготовка до виставки Як пророщувати рослини удома  
Діяльність СНТ кафедри ФБРіМ
 
Засідання 2018 року Наукові публікації студентів
Засідання 2017 року Участь студентів у конференціях
Засідання 2016 року Участь студентів у заходах факультету та університету
 
Доцент Авксентьєва Ольга Олександрівна зі студентами кафедри проводить виставку з цікавою назвою "Вітамінні проростки" в рамках роботи студентського наукового товариства кафедри.
 
 
 
Екскурсії, практики, заходи...
Організація виставки "Ver fungus artem". Студенти кафедри ФБРіМ організували цікаву експозицію мікроміцетів «Ver fungus artem», на якій були представлені різні види мікроскопічних грибів і студенти факультету мали змогу познайомитися з роллю цих організмів у природі та житті людини. Виставка не просто має назву кольорова мікробіологія, колонії розфарбовані природою різними кольорами, що створює приємне враження.
Організація виставки "Весняно-вітамінний настрій". Студенти кафедри ФБРіМ організували традиційну виставку «Весняно-вітамінний настрій», де представили овочеві культури (домашній город), які можна вирощувати вдома на підвіконні та паростки різноманітних зеленних культур, що є джерелом вітамінів, мікроелементів, ферментів та чудового весняного настрою!!!
Що таке проростки?..
Город на підвіконні...
Організація виставки "з відчуттями" у ЛандауЦентрі ХНУ імені В.Н. Каразіна. Студенти кафедри в рамках проведення березневої виставки у ЛандауЦентрі ХНУ імені В.Н. Каразіна, присвяченій біологічним наукам, організували експозицію "Розмаїття рослинного світу" та "Експерименти з мікроорганізмами". Досліджувати рослини міг кожен - разом зі студентами відвідувачі виділяли пігменти листків рослин та досліджували їх різноманітність, проводили досліди з екстрактами рослин, досліджували клітини під мікроскопом, а також знайомилися з тим, як вирощують окремі клітини, тканини чи навіть цілі рослин у пробірці.
Екскурсія до лабораторії метрології. В рамках профорієнтаційної роботи кафедри студенти групи Б-143 відвідали «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Співробітники центру провели ознайомчу екскурсію і детально розповіли про організацію роботи бактеріологічного відділу та відділу генетичної експертизи. Серед співробітників Центру приємно було зустріти випускників біологічного факультету -кафедри фізіології та біохімії рослин та кафедри біохімії. Екскурсія була цікавою і корисною!
Ознайомча практика студентів 3 курсу в установах НАН України, м. Київ. Студенти ознайомилися з провідними науково-дослідними інститутами Національної академії наук України у м. Києві: Інститут фізіології рослин і генетики, Інститут клітинної біології та генної інженерії, Інститут харчових біотехнологій та геноміки, Інститут мікробіології і вірусології, Національний університет імені Тараса Шевченка, Ботанічний сад імені акад. Фрміна Національного університету імені Тараса Шевченка, Національний музей медицини України і організація дозвілля: відвідування Національного музею архітектури та побуту України (с. Пирогово).